Konserwator UTB

Kurs skierowany do osób, które chcą zostać konserwatorem jednego lub kilku urządzeń transportu bliskiego.

Można zdobyć uprawnienia konserwatora takich urządzeń jak: wózki jezdniowe podnośnikowe, podesty ruchome, suwnice, wciągniki i wciągarki czy żurawie stacjonarne.

Jaki jest cel kursu?

Kurs na konserwatora urządzeń transportu bliskiego (UTB) ma na celu przygotowanie uczestników do wykonywania zawodu konserwatora jednego lub kilku urządzeń transportu bliskiego. Dzięki temu kursowi uczestnicy zdobędą niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności, które pozwolą im na profesjonalne serwisowanie, konserwację i utrzymanie w dobrym stanie technicznym różnego rodzaju urządzeń, takich jak:

  • wózki jezdniowe podnośnikowe,

  • podesty ruchome,

  • suwnice,

  • wciągniki i wciągarki,

  • żurawie stacjonarne.

Celem kursu jest również umożliwienie uczestnikom zdobycia oficjalnych uprawnień, które są wymagane do legalnego wykonywania zawodu konserwatora UTB. Dzięki temu absolwenci kursu będą mogli podjąć pracę w branży transportu bliskiego, zapewniając bezpieczeństwo i niezawodność eksploatowanych urządzeń.

Krzysztof Mazur

Inżynier zarządzania w zakresie planowania procesów produkcyjnych, posiadający kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie mechatroniki, mechaniki i elektroniki w firmach o różnych profilach. Wieloletni praktyk w zakresie obsługi urządzeń transportu bliskiego – wózków jezdniowych podnośnikowych kat. 1 i 2, suwnic, wciągarek, wciągników ogólnego i specjalnego przeznaczenia, żurawi stacjonarnych, podestów ruchomych. Współtwórca budowy symulatorów pojazdów i urządzeń. Nieprzerwanie w procesie doskonalenia warsztatu trenerskiego.

Włodzimierz Matysiak

Certyfikowany metodyk nauczania przedmiotów teoretycznych oraz prowadzenia nauki jazdy na wózkach jezdniowych z napędem silnikowym, wieloletni praktyk w zakresie szkoleń urządzeń transportu bliskiego, posiadający odpowiednie kwalifikacje, przygotowanie teoretyczne oraz doświadczenie dla rzetelnego przeprowadzenia usługi. Przez ponad 20 lat swojej pracy zawodowej przeszkolił tysiące osób w ramach szkoleń dla operatorów wózków jezdniowych podnośnikowych, suwnic, wciągników i wciągarek, żurawi stacjonarnych, podestów ruchomych i in. Niesztampowe podejście do realizacji usługi, chęć dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem sprawiło, że kursanci chcąc uzyskać, odnowić, podwyższyć swoje kwalifikacje chętnie wracają na szkolenia, w których występuje w roli trenera.

Ważne informacje

Materiały szkoleniowe:

Zapewniamy zestaw piśmienniczy oraz materiały w wersji papierowej i elektronicznej

Cena: 1 800,00 zł / za osobę
Kosz egzaminu UDT: 306,81 zł za każdy wniosek egzaminacyjny na dane urządzenie 

Cykliczność:

Kurs realizowany jest cyklicznie, czerpiąc z wcześniejszych sukcesów, a doświadczony zespół trenerski gwarantuje wysoką jakość.

Szkolenie skierowane jest do osób (indywidualnych oraz grup zorganizowanych) 

Wypełnij formularz: